| anonim_4396 a întrebat:

Hey fetelor,

Voi cand mergeti la salon va programati la toate deodata? Adica va faceti programare si la epilat, manichiura, pedichiura, tuns, pensat etc. in aceeasi zi?
Sau intr-o zi va tundeti, in alta va faceti unghiile si in alta va epilati?

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu ai cum sa le faci toate într-o zi.

| Eireann a răspuns:

Pensatul, genele, manichiura si pedichiura sunt la acelasi salon si da, perfect sa le fac deodata, sa nu tot merg ca e si in celalalt capat a orasului. La epitul si cosmetica sunt la alt salon. Toate sunt cu programare, de obicei cand termin o sedinta deja o programez pe urmatoatea.

| Mipasususuyamyamyam a răspuns:

Pai eu ma pensez la 2 saptamani, ma epilez la 2-3, ma tund la 3 luni ca imi creste greu parul si manichiura o fac o data pe luna laughing nu am cum sa le fac pe toate deodata.

| IONY81 a răspuns:

In zile diferite... In unele cazuri mai se nimereste sa merg la unghii si la pensat, dar nu tot timpul

| Freydis a răspuns:

Manichiură și pedichiură în aceeași zi, restul, în zile diferite.