| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor! Sunt bune produsele de la Syoss? As vrea sa cumpar un spray termoprotector... ce`mi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Lulu_9887 a răspuns:

E foarte bun. Eu il am si sunt foarte multumita. Ti'l recomand!

2 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Am eu sprayul termo protector de la syoss, nu ma pot pronunta prea mult pentru ca l-am cumparat acum recent si din cate am vazut e ok. Inainte foloseam sprayul termoprotector de la gerovital(dar se aplica pe parul pe parul umed). Am auzit ca un spray protector bun este cel de la tony&guy dar e cam scump, vreo 40-50 de ron. Oricum eu iti recomand unul din cele 3 de mai sus, depinde de buget, tony&guy emai scump dar syoss si gerovital sunt ieftine, pana in 20 de lei, depinde de unde le achizitionezi.

| andreiandre a răspuns:

Buna in primul rand dc zici fetelor eu is baiat si stiu ce ar fi mai bun pentru tine. Daca vrei calitate nu pret incearca Flat Iron de la Wella i cel mai bun crede-ma stiu ce vb lucrez cu el in fiecare zi