| lolytha_5118 a întrebat:

Buna fetelor kiss! as vrea sa imi cumpar un spray termoprotector... voi ce imi recomandati? este bun de ceva spray-ul termoprotector gerovital?

4 răspunsuri:
| chels95 a răspuns:

Gerovital nu am incercat dar stiu ca Toni&Guy e super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum folosesc gerovital, dar e primul termoprotector pe care-l folosesc asa ca nu am termen de comparatie. Am observat ca:
1. Imi ingrasa parul cam repede (sigur nu e de la balsam);
2. Parul nu este ars, deci banuiesc ca il protejeaza cat de cat;
3. Nu imi place cum miroase. Are un miros puternic de ceva chimic. Nu-mi dau seama a ce. Poate... alcool? thinking
Cand se termina ma orientez spre altceva.

| Ioana_8454 a răspuns:

Hei.
Si eu am cautat si vroiam sa imi iau tony&guy sau de la syoss dar am auzit pareri diferite despre acestea.
Ieri am fost in sunplaza si am intrat intun magazin de profesionale. Acolo o doamna mi-a recomandat babyliss liss-up este folosit de profesionisti. si este chiar accesibill.
Miroase frumos si mi l`am aplicat ieri seara pentru prima data nu mi-a ingrasat parul ca un fixativ ci mi l-a lasat moale si lucios.
Se gaseste in magazinele pentru profesionale "salonpro" in bucuresti din sunplaza la 30 de lei. cred ca mai au sedii. daca nu esti din bucuresti poti sa il comanzi online. cauta si o sa il gasesti. sper ca ti-am fost de ajutorr.:*

| Antonia02 a răspuns:

Da, eu il folosesc si mi se pare destul de bun.De fapt toata gama de la Gerovital mi se pare de calitatewinking