| Kasia a întrebat:

Fetelor, voi ce stil vestimentar aveti? Funda.:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai casual mai mereu...si mai rar imi place stilul rock, funky, hippie

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Merg între casual și clasic.
La mulți ani!
Pa, pa.

| EmaEmax a răspuns:

Casual si uneori sport, depinde de starea de spirit. Daca intr-o zi ma simt lenesa si fara chef de aranjat ma imbrac cu un hanorac, blugi si tenesi si daca in alta zi ma simt mai vesela, mai pina de viata ma imbrac mai sofisticat, ca sa zic asa.Te pup!

| Paulla a răspuns:

Un singur stil e plictisitor, nu-mi impun bariere, mă îmbrac cum îmi vine pe moment. Azi mă vezi în pantofi, mâine-n bocanci.

| pwp a răspuns:

Casual.

| blondutzata a răspuns:

Original autentic 100 % pentru ca am stil propriu ma imbrac cu ceva mai simplu dar the best

| Holocaust a răspuns:

Nu am un stil anume.Modul in care ma imbrac tine si de stare sau imprejurari.
De obicei ceva casual sau clasic.

| ImNotPerfect a răspuns:

Casual & vintage.

| NewSummer2013 a răspuns:

Elegant love struck

tocuri, rochii, fuste, accesorii

(bijuterii, genti, etc...tot tacamulwinking )

Un an nou fericiiit!kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Casual.
Poate usor elegant!
Urasc insa stilul PREA sport
dar tu?
:*

| Kasia explică (pentru anonim_4396):

Eu nu am un stil anume.la mine depinde de despozitie,ocazie etc.
nu ma imbrac niciodata sport.
stilurile mele sunt: romantic,casual(des),funky(destul de rar), ingenue, androgin, hippie(des), casual smart.laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kasia):

Pai casual mai mereu...si mai rar imi place stilul rock, funky, hippie

| val31989 a răspuns:

Eu prefer casual si sport :X

| DedeeAndreea a răspuns:

Hei.Eu prefer Trendy happy
O zi frumoasa!

| AmanoYuno a răspuns:

Ceva intre casual si chichappy
aa...si imi place uneori sa port hanorace lalai cu blugi skiny si conversi

| xFakeSmilex a răspuns:

Casual, este cel mai potrivit..adica nici elegant, nici sport. Ceva intre si e perfect.

| Flaviia16 a răspuns:

Elegant,usor casual

| annapopa a răspuns:

Salut,la mine e casual. ni-mi place nici prea sport, nici prea elegant.Dar la urma urmei fiecare fiecare isi poate crea un stil vestimentar specific personalitatii lui.happy

| Timi24 a răspuns:

Sincer, eu prefer stilul punk sau rock...Ador tintele pe haine, incaltaminte etc..plus de asta sunt si la moda.
Daca esti genul care se imbraca mai casul, poti sa combini o pereche de blugi albastri, bleumarin + o bluza cu tinte bej, maro sau crem si o pereche de cizme maro, bej sau crem, de preferat cizmele UGG sau ciocatele( cizme de calarie ).dar ca sa fie ma "cool", accesorizeaza cu bratari din paleta de culoare maro.
Daca preferi stilul rock, domina tintele.Incearca geci de piele. Arata beeeestial!

Daca esti gen "fata de cartier". tenisii sunt pentru tine! Aici intra : blugi, tenidi si o nluza super amuzanta cu desene pe ea..aici incearca sa optezi pentru magazinul New Yorker.
funda? kiss