| ChristinaO a întrebat:

Fetelor, voi fi domnisoara de onoare in curand, si vreau sa va intreb, ce coafura imi recomandati? Am parul pana la mijlocul spatelui, tuns in scari, prima scara fiind in dreptul barbiei.Nu prea as vrea sa-l prind sus in coc, si nici sa fie dat peste cap. Daca aveti ceva idei, sau stiti articole pe net/site-uri, va rog, nu ezitati sa-mi spunetihappy multumesc!

4 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Http://girlssssdiary.blogspot.com/2011/04/coafuri-pentru-parul-lung.html aici o sa gasesti ceea ce cauti:* ...succes si distractie placuta

| Anabellasos a răspuns:

[Uite aici ceva interesant din opinia mea; Este un "fake hair cut" si daca vrei sa iesi oarecum din normal, nu ezita sa'l incerci!
http://www.youtube.com/watch?v=sZs-RNtvoek&feature=related

Daca nu te multumeste, mai cauta tu prin postarile ei, e tare tipa.

| loveyouforever a răspuns:

Buna.zic sa iti faci coama de cal.sus ti-l va prinde frumos, ti-l va tapeta, iar jos va fi intins cu placa.e foarte faina...baftahappy

fundita?:d

| cuore a răspuns:

Un coc elegant