| bLuEsKiEs a întrebat:

Hey!
As vrea sa va intreb si eu ceva ca nu inteleg.
Cum vine tuns filat?
Puneti si linkuri cu poze va rog!
Si inca ceva, forma fetei mele este alungita.Saptamana viitoare urmeaza sa ma tund si nu stiu cum.Pana acum am fost tunsa in scari cu breton pe o parte si am parul destul de lung.Pana pe la mijlocul spatelui.
Dati-mi si mie niste idei cum as putea sa ma tund.
Funda!

2 răspunsuri:
| cristina_3322 a răspuns:

Filat inseamna sa iti ia din grosimea parului.

daca ai fata alungita. ai putea sa-ti faci breton toata fruntea. dar ala e dificil de intretinut. am avut si eu. si ba nu statea pe toata fruntea, ori trebuia sa-l spal des ca sa arate bine, foloseam fixativ ca sa stea ca mai bate vantul...si nah.

oricum daca ai fata alungita nu iti strica bretonul. are un rol important in look`ul tau.