| ana2o1o a întrebat:

Buna fetelor :*! Vreau sa imi dati si mie un sfat.Eu am fost reprezentanta Avon, insa de ceva vreme nu am mai pus comenzi.Nu pot sa zic ca nu am avut nimic de castigat de pe urma experientei asteia, dar nu a fost cum m`am asteptat si la fiecare comanda trebuia sa scot si eu ceva bani din buzunar[practic imi plateam produsele pe care le luam pentru mine la jumatate de pret, nu la pret intreg, iar eu ma asteptam ca macar ceea ce imi comand mie sa vina pe gratis]. in fine, acum as vrea sa ma reprofilezhee hee si sa ma bag repr la oriflame pentru ca acolo sunt discounturile mai mari si nu trebuie sa faci comanda de o suma ft mare pentru a o si punehappy. Voi ce ziceti merita? Ce preferati Avon sau Oriflame? De unde as avea mai multe de castigat? Ms :*

8 răspunsuri:
| Georgianna3723 a răspuns:

Cu siguranta Avon! Avon are multi ani de experienta, produsele sunte de calitate, garantie de 3 ani, ce mai, toate femeile au auzit de Avon! Avon lupta impotriva cancerului la san si impotriva violentei domestice, produsele Avon nu sunt testate pe animale, si sunt perfect sigure pentru pielea sensibila! happy Eu sunt foarte multumita de Avon, la inceput am avut si eu cateva indoieli, dar pe parcurs am invatat cum trebuie sa prezint produsele, in asa fel incat sa castig cat mai mult discount(nu sunt de foarte mult timp reprezentanta) si uite ca am ajuns sa fiu destul de multumita de aveasta companie si ai de castigat extrem de multe! Sper sa faci alegerea corecta! big hug Te pup :*

| BabyPink a răspuns:

Eu zic că ai avea de câştigat de la Oriflame. Cel puţin la Oriflame nu trebuie să dai comandă de minim 1 mil, că aşa am auzit că e acum oh go on.Eu sunt reprezentant Oriflame de vreo 3 ani aproape şi singurul lucru care mă enervează este că trebuie să umblu după produse, în rest sunt mulţumită. Eu, cel puţin, prefer Oriflame.
Succes!

| ancaid a răspuns:

Contacteaza-ma pe id ancasimanu@yahoo.com

| ancaid a răspuns:

Vorbim pe mess te pot inscrie la ce vrei oriflame, avon, infinity, life-care, etc.
ancasimanu@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa te pui la amandoua. Si ai mai putea sa te uiti pe oferta de la Metropolitan. Toate 3 combinate mie imi aduc ceva bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele add id inscrieri_a

| laura_8208 a răspuns:

Cu siguranta AVON! Eu sunt lider avon si reprezentant Oriflame de 5 ani. deci am un pic de experienta. la oriflame desi sunt discounturi mai mari. taxele sunt pe masura. nimic nu e gratis si nu sunt nici oferte pentru reprezentanti sau cadouri. in schimb trebuie sa te trezestila 6 dimineata sa dai comanda. daca nu. ai ramas fara produse pe stoc pentru ca desi nu scrie. toate produsele din catalogul oriflame sunt in limita stocului disponibil. sa nu mai zic de limitari. vrei 3 creme dar nu`ti da voie sa comanzi decat 1 laughing. si te faci de tot rasul in fata clientilor care te intreaba unde-i crema mea? eu nu as schimba avonul cu oriflameul niciodata.

| vali0204 a răspuns:

De la oriflame
sigur daca vr te inscriu la oriflame in giurgiu id meu este vali0204 si nu vei regreta