| RecycleBin a întrebat:

In campania c11 oriflame este un flyer dar nu stiu cum sa comand de pe el, adica am adaugat ce produse vreau din catalog si am depasit 100 lei, dar dupa asta ma duc la flyer si nu-mi da produsele cu pret redus ci cu pret intreg

1 răspuns:
| Anna333 a răspuns:

Nu ti le arata in cos reduse. ele apar la pret intreg, dar pe factura vor fi reduse. calculeaza-ti singura cat ar veni redus sa stii.
de ex daca ai un ruj de 3 lei in flayer, iar pretul intreg e 10 lei tu in cos vei avea 10 lei in comanda, dar pe factura vei plati 3 lei pret de flayer.