| Blossomis a întrebat:

BUna fetelor:X
AM si eu o problemasadsper sa ma ajutati:

-Maine trebuie sa ma duc sa ma imbrac de scoala:

Vreau si eu poze cu haine si preturi.DE toate felurile:camasa, tricou, blugi 2 perechi, 2 genti de scoala, hanorac, de incaltat:m-am gandit la niste balerini si bascheti, pulover, tricouri...

Trebuie sa ma incadrez intr-un buget de 650 de lei si trebuie sa-mi iau o camasa sau ceva alb.

Faceti-mi si mie o lista cu ce trebuie sa-mi iau si cate ca sa ma incadrez in buget. Vreau si poze cu modele pentru ca habar nu am.

Promit ca dau funda:*:*:*:*:*:*:*:*

2 răspunsuri:
| Alexandraaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Deci...nu pot să îți dau link pentru fiecare categorie de care spui tu, dar intră pe http://hainefemei.info și te încadrezi în banii care îi ai. 100%. Sunt haine ieftine: blugi, topuri, pulovere, bluze, rochii, de toate. Baftă?

| AlenaVictoriaMaria a răspuns:

Noua ne-a dat lista de haine care sa le cumparam cand am terminat scoala(siteuri n-am sa-ti dau):2 tricouri si 2 maieuri albe(sa le purtam la sport), 2 perechi pantaloni de stofa ori 1 pereche pantaloni de stofa si jinsi negri(pantaloni negri, blugi negri), 3 camasi cu maneca lunga, 3 camasi cu maneca scurta, 3 helanci albe,cravate sau esarfe negre pentru camasi,pentru fete vara(fusta de stofa s-au pantaloni jinsi trei sfert negri,scurti nu ),pantofi:balerini,sandale,adidasi pentru sport sau tenesi bascheti negri, negru sa fie, si la sport trening complet negru cu tricou alb sau maieu pe dedesubt vreo 3 treninguri o sa ai nevoie.