| DeeaXD65 a întrebat:

Buna guys :3
Tot nu ma pot decide in legatura cu vopsirea/decolorarea parului rolling on the floor
Eu am parul saten inchis, ochii caprui,port ochelari,pielea nu o am asa de bronzata,dar nici alba nu e.(cred ca astea conteaza avand in vedere de culoarea parului, nu? rolling on the floor Cel putin asa am auzit.)
As vrea sa ma vopsesc pe tot parul negru, sau sa imi fac suvite blonde.
Voi ce ati spune sa fac? In legatura cu avantaje, dezavantaje rolling on the floor
Fundita

Răspuns Câştigător
| Venusgirl a răspuns:

Nu iti vopsi parul negru pentru ca ai ochi cafenii si nu o sa te avantajeze (de fapt parul negru arata senzational fetelor cu ochii albastri).
cred ca daca ai parul lung poti sa iti faci un ombre in nuanta cafenie cu galben sau in nuanta cafenie cu roscat. (poti sa cauti pe net foto cu ombre, arata senzational)

insa daca totusi vrei parul negru o alta idee ar fi sa te vopsesti ca Lucy din BigTimeRush, adica negru cu suvite rosii, (caut-o pe net pe aceasta fata si vei vedea ce coafura super are)
succes, si adreseaza-te la o frezerita de incredere, crede-ma, e foarte important ^_^
funda?

1 răspuns: