| Lyn a întrebat:

De ceva vreme mi-a intrat in cap ideea sa ma vopsesc. Eu am pielea alba si ochii caprui. Momentan parul meu e saten inchis, ondulat si pana la umeri, culoarea este exact ca cea a tipei din poza si piele este cam la fel de alba http://3.bp.blogspot.com/......600/cl.jpg
Ce culoarea as putea sa ma vopsesc? Ma gandeam la un ciocolatiu insa mi se pare prea banal. Dau fundiita :*

1 răspuns:
| EndOfJoke a răspuns:

Buna ar merge cum spui tu, dar... daca vreai sfatul unui baiatbig grinincearca sa fii naturala ti-ar sta mult mai bine.
In rest fa ce vrei a fost opinia mea.
Bafta.