| mishalovesyou a întrebat:

Sa ma vopsesc sau sa imi fac suvite?
si cum?
am ochii caprui inchis, parul saten inchis si am tenul masliniu
funda:*

Răspuns Câştigător
| kidda_4418 a răspuns:

Si eu sunt fix ca tine.batting eyelashes. doar ca euu is asa mai brunetaa.batting eyelashes. sj am suvite bl0nde. iti zic euu. tsi.ar staa f0arte bine cu suvite bl0nde.love struck dar chiar nu prea exagerate. pentru ca atunci 0 sa fii mai bl0nda si mn0... sau in parul tauu poti sa.tsi bagi daca ai parul saten.thinking si daca ii deschis. atunci baga.tsi suvite brunete.[ mult mai inchise! love struck. ]
sper ca te.am ajutat! love struckxx.
funda? :d.

2 răspunsuri:
| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Fa-ti juvite blonde.dar sa fie subtiri si dese suvitele.o sati stea trasnet

| Alyna13 a răspuns:

Sunt fix la fel ca tine. dar iit zic. nu iit vopsi parul mai ales negru,in primul rind te face mai matura,si nu prea iti va sta, poti sa-ti faci suvite dar nu multe, putine...asta a fost parerea mea. mersi