| anonim_4396 a întrebat:

http://www.fb.com/AncaSorrana cu ce imi sugerati sa ma imbrac,cu ce imi sugerati sa ma machiez,ce fel de machiaje?, etc. Vreau pareri.

9 răspunsuri:
| cevdet a răspuns:

In primul rind, nu-ti mai acoperi fata cu tot parul. Ai trasaturi frumoase. Parul te intuneca, te imbatraneste. Fiindca porti ochelari, machiajul trebuie sa fie cit mai aproape de natural, in culori deschise.

| Ralukafay a răspuns (pentru cevdet):

Nu port ochelari, imi pun ochelarii lu' bunica-mea numai cand imi fac poze.

| cevdet a răspuns (pentru Ralukafay):

Foarte rau. Asta iti schimba intreaga fizionomie.

| Ralukafay a răspuns (pentru cevdet):

De ce?

| EllaTheStrange a răspuns:

Nu recomand machiajul. Dar daca vrei tu neaparat, foloseste tus de ochi si luciu de buze sau strugurel. Vei arata super. Cat despre haine. Am ce iti vorbi cate in luna si in stele. Atat ca trebuie sa imi spui stilul tau sau cum esti tu ca persoana.

| cevdet a răspuns (pentru EllaTheStrange):

Multumesc pentru aprecierile negative. Castigi la punctaj?

| Ralukafay a răspuns (pentru EllaTheStrange):

Pai ce ai vrea sa stii despre stilul meu si despre mine ca persoana?

| EllaTheStrange a răspuns (pentru cevdet):

Adica? Ce legatura are?

| cevdet a răspuns (pentru EllaTheStrange):

Scuze, am confundat numele, care este foarte asemanator. Acel user nu a facut comentarii aici si, din cauza asemenarii, am crezut ca esti tu.