| AdynaLove30 a întrebat:

Imi doresc un par cat mai lung intr'un timp cat mai scurt[ca toate domnisoarele de altfelhee hee].Imi puteti recomanda ceva suplimente\medicament pentru cresterea parului si eficiente[ceva nu foarte scump dar util]? Ce masti\cosmetice[naturale sau chimice dar sa nu coste o caruta de bani]imi recomandati pentru par degradat si despicat? Mai stiti si alte metode eficiente pentru cresterea parului? Astept cu nerabdare raspunsurile voastre. Pupici!

6 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Incearca ulei de ricin din farmacie sau ceva mai complex, lotiune regeneranta cu petroleum de la gerovital plant, care contine petroleum, vitamina A, vitamina E si ulei de ricin.

| AdynaLove30 explică (pentru IonutAxi):

Am folosit aceast tratament chiar il am in casa dar am observad ca imi cade mult par de la elstraight face

| numaiuna a răspuns:

Incearca ulei de ricin din farmacie sau ceva mai complex, lotiune regeneranta cu petroleum de la gerovital plant, care contine petroleum, vitamina A, vitamina E si ulei de ricin.
Eu l-am incercat, si da rezultate.
De asemenea ai putea incerca un sampon de regenerare din farmacie.
Toate acestea se gasesc in farmacie.
Bafta!

| Maria_Ana_1995_e a răspuns:

Daca ai parul lung si astepti sa iti creasca ar fi mai bine sa il tai putin mai scurt. Avand parul scurt o sa iti cresca mai repede si nu o sa il mai ai asa degradat si despicat( de asigur ca la mine a mers, mi-am taiat parul scurt si in trei luni a crescut aprox. 50 cm)

| princces a răspuns:

Dar mai bine ar
fi cu placa

| princces a răspuns:

Dar mai bine ar fi cu placa