| EuD a întrebat:

imi puteti da exemple de magazine din Iulius Mall Timisoara de unde pot cumpara tenisi cu platforma?

Funda la cele mai multe exemple de magazine.

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

De fiecare data cand mergeam vedeam in New Yorker. Sigur si acum mai trebuie sa fie (eu nu am mai avut timp de mult de mall). O data am vazut si in H&M. Oricum poti incerca si in Pull&Bear si Bershka. Ca doar nu te costa nimic.

6 răspunsuri:
| FashionKitty a răspuns:

Sincer tenesi cu platforma gasesti mai usor chinezisme decat in mall, dar am vazut la New Yorker dar erau doar cateva modele. La CCC sunt tenesi faini dar nu cred ca au cu platforma.

| Cσcσ a răspuns:

Dar de ce nu te duci sa vezi tu singura? Adica atunci cand iti vei cumpara tenisii tot va trebui sa mergi la mall.

| EuD explică (pentru Cσcσ):

Da, dar asa am sa imi fac o lista de magazine pe care am sa le vizitez, nu prea petrec mult timp in mall

| Cσcσ a răspuns (pentru EuD):

Pacat,eu asa fac, nu prea imi place sa imi pierd timpul in magazinele online, dar faci cum vrei.Am inteles ce ai vrut sa zici happy pa

| dragodana a răspuns:

Salut! Iti recomand sa nu iti iei ca nu se mai poarta.Revista Glamour a "decretat" ca nu se mai poarta alaturi de: pantaloni harem(parca ai facut pe tine), pantalonii-pijama(parca ai fi plecat in oras imediat ce te-ai dat jos din pat), blugii foarte scurti care au la vedere buzunarele, tenesii-platforma, strasurile pe dinti.Nu tin cont de ce spun revistele, dar lucrurile enumerat mai sus sunt jenibile.Mai bine investesti banii in altceva care e nemuritor, gen tenesi normali.Ce zici de tenesi Converse?

| EuD explică (pentru dragodana):

Pe mine nu ma intereseaza ce spun revistele.