| catalinutza20010 a întrebat:

.imi puteti da modele de coafuri si machiaj mai simplute..am o nunta care pica exact intr-o duminica si nu sunt saloane deschise happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe saloane sunt deschise dumunica pentru ca in mod normal in weekend au cea mai mare activitate. Atunci este momentul cand oamenii merg la tot felul de evenimente festive si au nevoie de coafuri de frizer, etc. Lasand deoparte acest aspect crede-ma ca este cam irelevent sa primesti astfel de sfaturi pe nevazute. Stii tu, atat coafurile cat si machiajul se fac in primul rand tinand cont de forma fetei pe care o are fiecare om. Cu atat mai mult machiajul unde se tine cont si de culoarea ori forma ochilor, de forma pometilor plus ca machiajul se mai aplica si tinand cont de culoarea vestimentatiei.
Uite aici niste tutoriale pentru machiaje : http://www.one.ro/......e-11733993 si aici gasesti mai multe tutoriale pentru coafuri simple :https://www.youtube.com/playlist?list=PLUnxOt9i7RGii_V1FCiDU7LwBESOLvY-0

| Laura927 a răspuns:

Mergi la saloanele din localitatea ta si explica-le ca ai o nunta si sunt sigura ca vor rezerva o ora pentru tine personal duminica, bineînțeles contracost!
Nu ai nimic de pierdut!
O nunta e o nunta trebuie sa arati foarte bine, nu merge o coafura făcută in repezeala in baie sau un dermatograf care se scurge!
Distracție plăcută!