| Julian1D a întrebat:

Imi puteti da un site cu imagini cu Justin Bieber de saptamana asta sau saptamana trecuta?
multumesc big grin
funda funda funda

13 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

What the ***?

| Julian1D explică (pentru Kasia):

Ce naiba aveti toti cu Justin Bieber, il urati pentru ca nu va facut nimic.

| Kasia a răspuns (pentru Julian1D):

Nu il urasc.zau.
dar e ciudata intrebarea."de saptamana asta" si daca e de acum 2 saptamani ce se intampla? nu stiu, pare ca voi, fanii il urmariti secunda cu secunda.asta e bolnavicios.
PS: nu mi-o lua in nume de rau.

| Julian1D explică (pentru Kasia):

Imi cer scuze sad

| Julian1D explică (pentru Kasia):

Kasia tu esti acea din poza ta de proful?

| Julian1D explică (pentru Kasia):

Kasia tu esti acea din poza ta de profil?

| Kasia a răspuns (pentru Julian1D):

Nu.eu sunt putin mai slaba ca fata din poza.

| Bia001 a răspuns:

Justin bieber?! serios?!

| Ana8785 a răspuns:

Poti intra pe www.blogvedete.com ca sa citesti stiri noi cu el.

Mai exact da click aici daca vrei doar stirile cu el (sunt vreo 300). Sper ca ti-am fost de ajutor.

http://www.blogvedete.com/tag/justin-bieber/

| Offybel1 a răspuns:

Poti cauta imagini cu jb pe Google sau poti sa-l cauti pe Twitter sau Facebook... Posteaza destul de des poze, sper ca am fost de ajutor big grin