| Beauty16 a întrebat:

Saptamana trecuta am vazut o poza cu Justin Bieber impartita in trei faze in care el zimbea. Puteti sa-mi gasiti si mie poza asta sau macar altele in care zambeste.

8 răspunsuri:
| manuel72 a răspuns:

Zici ca singurica nu ti-o poti cauta? Cel putin stii despre ce poza e vorba.

| Beauty16 explică (pentru manuel72):

Eu am cautat-o dar n-o gasesc. Stiu doar ca e impartita in trei parti in care el zimbeste

| manuel72 a răspuns (pentru Beauty16):

Impartirea asta in 3 parti nu se intelege bine.Sunt 3 poze intr-una?

| Beauty16 explică (pentru manuel72):

In acelasi timp cand zimbeste sunt facute 3 poze

| Beauty16 explică (pentru Bizzle):

Nu e niciuna dintre astea dar oricum multumeschappy

| Bizzle a răspuns (pentru Beauty16):

Nu stiu daca o sa o gasesti curand laughing la cate poze sunt cu el laughing. Oricum, funda?