| IMISSYOUBABY a întrebat:

Buna imi puteti spune niste magazine mai ieftine de haine cu livrare rapida.fiindca am nevoie de haine pentru scoala si as vrea sa-mi comand dupa net orice magazin in afara de miniprix... funda+vot rapid va rog

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi și aici, www.quick.ro
Pa, pa.

| Originals a răspuns:

Buna Mimi!
Poti comanda de pe www.originals.ro, livrarea este gratuita si dureaza aproximativ 24 de ore, plata o faci la primirea coletului, iar daca produsul nu este pe placul tau, indiferent de motiv il poti returna.
Spor la cumparaturi!

| MasyNNNN1 a răspuns:

Buna am un magazin Secound Hand langa blocul meu si poate veni la tine acasa iti las nr de tel de la firma? Am auzit ca ei vand la kg nu stiu te descurci u

| SINNERzew a răspuns:

Am un magazin dar acel investitor care investeste cu mine in magazin este plecat in Dubai, poti sa ii lasi un mesaj http://ndrey.com/copii-salutati-l-pe-catafacutdinarmani/?comments=true sa nu il deranjezi foarte tare deoarece este foarte stresat si i-a crescut bot-ul...