| flyuuuuuuuu a întrebat:

Buna

pentru cele care si-au cumparat haine de pe miniprix, imi puteti spune cumplatitit comanda?

Răspuns Câştigător
| Fund?25 a răspuns:

Buna!

Cand vine comanda, aceasta vine prin curier. Cel/cea care iti aduce produsul, iti da o chitanta, iti cere banii si te pune sa semnezi.
Daca ai comandat ceva de acolo pana in 100 de lei, va trebui sa platesti taxa de drum, sau nu`mi vine acum denumirea. Oricum va trebui sa platesti intre 16-20 lei.

Sper ca te-am ajutat.
O zi buna!

4 răspunsuri:
| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| DeDeChazLee a răspuns:

Pai eu mi-am comandat haine de acolo si am platit cand o venit cu hainele.

| MrBlueEnergy a răspuns:

Cand vine fan curierul, tu dai banii, el iti da marfa. ( comanda)

| Engel a răspuns:

Eu nu am cumparat de pe miniprix dar probabil platesti cand te duci sa ridici comanda de la posta...