| TEO97979 a întrebat:

Imi puteti spune si mie ce parere aveti despre incalzitoarele de ceara pentru epilat si daca ati folosit cum sunt?
Eu as vrea sa imi comand de pe net.
http://www.cosmeticeprofesionale.ro/......coane/4177 acesta ma cam tenteaza
Ce parere aveti? Este bun?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| KiSsRoSsE a răspuns:

Eu am un incalzitor de ceara de la kallos si este foarte bun.Ce imi place cel mai mult este ca desi folosesti ceara nu doare la fel de rau ca la salon. Oricum din punctul meu de vedere este foarte bun si util si ti-l recomand! big grin