| SameMistake a întrebat:

Bună fetelor:)
A comandat cineva kit de epilare cu ceară de pe site-ul http://www.sisicosmetice.ro?
Sau cele care aveţi aparat de epilat cu ceară, de unde l-aţi luat, comandat? Se merită?
Mă cam lupt în ultima vreme cu ceara rece de la Veet şi la salon nu mă pot duce de fiecare dată. Am o prietenă apropiată care are încălzitor de ceară, dar e din afară, l-am folosit şi eu de câteva ori şi e foarte bun, dar nu ştiu pe care să îl aleg să îl cumpăr pentru mine dintre astea de pe site-urile de unde pot comanda. Nu ştiu care le este calitatea
Dacă aţi comandat şi voi de pe orice site, sau aţi achiziţionat din magazine, vă rog să îmi daţi detalii.
Mulţumesc

4 răspunsuri:
| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Eu folosesc ceara calda ca la linkul ala si sunt multumita de ea, doar ca doare rau de toot

| SameMistake explică (pentru Chitu_Mihail_1994):

Mai bine raspunzi doar la intrebarile la care chiar stii.
Mersi, dar nu au ce caut eu la Avon.

| anabella2013 a răspuns:

Pentru cei interesati de un kit de epilare complet la un pret as spune ok, pot sa se convinga, este acesta http://www.bellamag.ro/......tor-simplu

eu sunt foarte multumita de el.
Este si dragut incalzitorul.
O zi buna