| DeeaAndreea1234 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste coafuri de banchet?
Funda!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Parisblue a răspuns:

Pai hai sa ti spun ce am avut eu, si toata lumea a spus ca am avut cel mai frumos parlaughing deci : o coada de peste pe o parte si iti lasi asa intr o parte putin par si ti l ondulezi cu placa si onduleurile alea le prinzi asa finut pe cap ca si cum ai forma o floare..sau ceva de genul, si calotei ii dai volum, Nu stiu daca ai inteles partea cu onduleurile dar nu am gasit o poza asemanatoaresad

| Renes a răspuns:

Si eu zic sa-ti faci parul cu ondulatorul. Eu mi-l fac asa :http://weheartit.com/entry/29390019 Stai calma ca localul respectiv (sau restaurant, ce-o fi) este dotat cu aer conditionat.
Sunt specializati in chestii de genu (evenimente).
Funda?

| Steffani a răspuns:

Eu am avut banchetul de cls a 8 a si iti spun cu cea mai mare incredere ca parul facut cu undulatotul si lasat desfacut se vede super :d depinde si de tine dar iti spun sincer ca se vede super :* noroc si distractie placuta

| edar a răspuns (pentru Steffani):

Da dar daca este foarte cald poti transpira si atunnci nici nu arati bine si nici nu te simti bine