| pavel17 a întrebat:

imi puteti spune un site care ma ajuta sa gasesc prietena? eu ma gandesc cam asa:imi scriu toate detalile despre mine si acel site imi arata fata care ar fi portivita pentru mine, stiti vreun site?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Scrie matrimoniale pe Google.

| Silvia a răspuns:

Tu chiar vrei sa iti gasesti prietenii pe net?hee hee

| pavel17 explică:

Da, chiar vreau, am 13 ani.

| johnny_7236 a răspuns:

Www.id-tu.ro ...vezzi acolo sectiunea fete...oras...mai multe ani... sh pui orashu din care vrei, sh anii care ai vrea sa fie tipa:X:X .hy multa bfta :)>-... daca e ceva ma gasesti aci' johnny_sabry_tequerro .vb.pe mess