| GrG a întrebat:

Am o mare problema cu messengerul 10 nu imi apare ce scriu si nici ce primesc. Daca ma puteti ajuta dau funda pentru solutia portivita.

2 răspunsuri:
| kiki a răspuns:

Salut.ori in dezinstalezi si il instalezi din nou.ori cauti pc-ul de virusi ori astepti, ca am patit si eu. face figuri in ultimul timp. dispar discutii, apar e-moticonuri aiurea fara sa le trimiti.si pe mine ma inebuneste, au ori astia ceva la yahoo, ori ceva virusi.intr-o seara o prietena ma suna pe fix si ma roaga frumos sa nu-i mai trimit audibles si ma intreaba daca am innebunit cumva, ca cica de juma de ora eu tot trimiteam si ea ma tot ruga sa incetez.asa ca in filme cu prosti si culmea-eu eram la bucatarie si calc era inchis.deci ciudatenii, ciudatenii...

| RobertTmroo a răspuns:

O solutie ar fi sa iti schimbi browserul de pe calculator (adica internet explorer, Mozila,...), s-ar putea sa iti fie prea vechi..., de exemplu instaleaza-ti Google Chrome de pe net, e legal si pe gratis, o sa iti mearga totul mult mai repede.
Eu am avut acelea-si probleme cu alte programe (facebook,.) si asa l-am rezolvat, incearca, oricum nu ai nimic de pierdut, din contra iti va merge totul mult mai repedewinking.
Weekend fain si bafta in toate happy!