| IIxMiru a întrebat:

Bună, îmi puteţi spune, vă rog şi mie nişte site-uri cu haine cool... gen alea de la Forever 21 sau Romwe.
Mulţumesc anticipat! >:

Răspuns Câştigător
| BrownyBrown55 a răspuns:

Daca vrei din strainatate exista wholesale-dress sau aliexpress... sunt unii care cred ca daca sunt din china sunt de o calitate inferioara, dar primesti ceea ce platesti. de obicei de la 7-8 dolari in sus hainele sunt de calitate, dar depinde si de tip: gasesti tricouri la 5 dolari, hanorace 3d la 10 dolari, fuste gen tutu sau altfel de la 6 dolari. eu am fost fascinata de preturile astea asa ca merita sa astepti ceva timp cu transportul si tot faci economii.

| IIxMiru explică (pentru BrownyBrown55):

Mulţumesc frumos.
Ştiam despre aceste site-uri, dar pur şi simplu uitasem numele, acum mi-ai reamintit de acestea! big grin

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| capricc a răspuns:

Am aflat ca poti comanda in Romania gratis de pe asos.com big grin