| Tamy3 a întrebat:

Imi spuneti si mie un parfum care persista si miroase frumos? Sa fie si la un pret pana in 100 lei...De la orfiflame daca se poate! Multumesc!

11 răspunsuri:
| ThinkAgain a răspuns:

Amber elixir
este dulce si este la un pret mic de exemplu in catalogul care incepe acum pe 26, cred septembri e pana'n 25 de lei cred 22
am o colega care si la comandat luna trecuta si acum aproape toate fete din clasa si'l dau comanda
colega mirosea continuu
si asa de dulce
toata lumea spunea: ce frumos mirosi! cu ce parfum te dai?

o fata a comandat monstre din toate parfumurile din luna asta de la oriflame si toate l'au comandat pe AMBER ELIXIR

comanda'l si spune'mi te rog daca ti'a placut

nu uita
AMBER ELIXIR

| Xlove64 a răspuns:

Ce aveti toti cu oriflame sau avon
Unele parfumuri sau chiar toate miros a parfum ieftin iar restul sunt 'apa de ploaie '
Daca vr niste parfumuri care intr-adevar persista si miros frum iti recomand
Poeme Lacome Paris
Bvlgari jasmin noir
Versace bright crystal

| BeatriceBiaa a răspuns:

Giordaqni White Gold merita sau Amber Elixir smug

| JustDareToDream a răspuns:

Divine, de luni este oferta: cu 60 lei cumperi parfumul si primesti crema de corp si deodorantul gratis!

| DeDii a răspuns:

Heyybig hug Mama mea foloseste Giordani gold. Miroase super si persista mult si cred ca e in jur de 60 lei Bafta!happy

| elenaaarion a răspuns:

Buna! Depinde de gusturile tale, pentru ca sunt mai multe parfumuri la Oriflame care miros foarte bine si persista. Eu iti propun sa discutam mai multe pe mess, chanely_sweet e id-ul meu. Am o propunere pentru tine, si poate iti fac eu cadou parfumul care iti va placea!

| andreea93b a răspuns:

Dimond musk, lucia, enigma, summer white

| Allexandraaa a răspuns:

Pur Blanca. il comanzi de la Avon si costa pana in 50-60 lei.[poate si mai ieftin cu reducere] Miroase bine si tare, si persista destul de multhappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la Oriflame nu stiu. Eu folosesc "Svetlowly" (parfum, gel de dus) de la MARIGOLD si nu-l schimb pe altul. Pur si simplu ''scoate din minti''!

| Lorodana a răspuns:

Uite aici un parfum tester la 90 lei persista foarte mult si it va place http://www.parfumela.ro/......-dama.html

| Antonia50 a răspuns:

E un parfum care miroase... vai eu am 9 ani si nu prea deosebesc parfumurile intre ele dar e unul care ma fascinat dior cherie miroase foarte frumos dar nu cred ca e in Romania si e foarte scump dar merita pe departe sper ca te-am ajutat