| Tamy3 a întrebat:

Imi spuneti si mie un parfum care persista si miroase frumos? Sa fie si la un pret pana in 100 lei...De la orfiflame daca se poate! Multumesc!

11 răspunsuri:
| ThinkAgain a răspuns:

Amber elixir
este dulce si este la un pret mic de exemplu in catalogul care incepe acum pe 26, cred septembri e pana'n 25 de lei cred 22
am o colega care si la comandat luna trecuta si acum aproape toate fete din clasa si'l dau comanda
colega mirosea continuu
si asa de dulce
toata lumea spunea: ce frumos mirosi! cu ce parfum te dai?

o fata a comandat monstre din toate parfumurile din luna asta de la oriflame si toate l'au comandat pe AMBER ELIXIR

comanda'l si spune'mi te rog daca ti'a placut

nu uita
AMBER ELIXIR
AMBER ELIXIR
AMBER ELIXIR

| Xlove64 a răspuns:

Ce aveti toti cu oriflame sau avon
Unele parfumuri sau chiar toate miros a parfum ieftin iar restul sunt 'apa de ploaie '
Daca vr niste parfumuri care intr-adevar persista si miros frum iti recomand
Poeme Lacome Paris
Bvlgari jasmin noir
Versace bright crystal

| BeatriceBiaa a răspuns:

Giordaqni White Gold merita sau Amber Elixir smug

| JustDareToDream a răspuns:

Divine, de luni este oferta: cu 60 lei cumperi parfumul si primesti crema de corp si deodorantul gratis!

| DeDii a răspuns:

Heyybig hug Mama mea foloseste Giordani gold. Miroase super si persista mult si cred ca e in jur de 60 lei Bafta!happy

| elenaaarion a răspuns:

Buna! Depinde de gusturile tale, pentru ca sunt mai multe parfumuri la Oriflame care miros foarte bine si persista. Eu iti propun sa discutam mai multe pe mess, chanely_sweet e id-ul meu. Am o propunere pentru tine, si poate iti fac eu cadou parfumul care iti va placea!

| andreea93b a răspuns:

Dimond musk, lucia, enigma, summer white

| Allexandraaa a răspuns:

Pur Blanca. il comanzi de la Avon si costa pana in 50-60 lei.[poate si mai ieftin cu reducere] Miroase bine si tare, si persista destul de multhappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la Oriflame nu stiu. Eu folosesc "Svetlowly" (parfum, gel de dus) de la MARIGOLD si nu-l schimb pe altul. Pur si simplu ''scoate din minti''!

| Lorodana a răspuns:

Uite aici un parfum tester la 90 lei persista foarte mult si it va place http://www.parfumela.ro/......-dama.html

| Antonia50 a răspuns:

E un parfum care miroase... vai eu am 9 ani si nu prea deosebesc parfumurile intre ele dar e unul care ma fascinat dior cherie miroase foarte frumos dar nu cred ca e in Romania si e foarte scump dar merita pe departe sper ca te-am ajutat