| Catalina_6831 a întrebat:

Imi spuneti si mie un parfum de barbati de la lady's care sa miroase frumos. ceva mai puternic, intepatorbig grin

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

10 milions
david bond
sexus
aqua g 10
david&goliath
el partagas
empire
camil de luxe
preturile is de la 23 lei-la 45 lei
(cele la 30 ml la 16 lei nu sunt asa de persistente)

2 răspunsuri:
| Gabrielle_3626 a răspuns:

Buna
Pai eu le-am luat cadou fratilor mei: 10 Milions $
si
G-10
Sunt super si nu stunt scumpe!winking

| Sperman a răspuns:

Mai bine cumperi "One million", Paco Rabanne. Crede-ma este un parfum excelent si miroase foarte, foarte bine. Am avut acest parfum, cumpara-l si o sa vezi cum o sa-si intoarca capul dupa tine domnisoarele.
Mai poti cumpara si "Le Mâle de Jean-Paul Gautier", la fel un parfum care miroase foarte bine.