| IceCreamDoll a întrebat:

Buna,
Imi trebuie neaparat o placa. As vrea sa stiu care e sigur cu placi din ceramica. Am observat la magazin ca la multe scria ca sunt cu placi din ceramica, dar mie mi s-au parut placi din fier. Raspuns urgent! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Kate_9918 a răspuns:

Eu am o placa cu ceramica de la REMINGTON e foarte buna. o folosesc la 2-3 zile si nu am parul arsbig grin.[sfat:ia-ti de la REMINGTON sunt cele mai bunebig grin si nu e pacaleala chiar sunt din ceramica]

6 răspunsuri:
| Patricia a răspuns:

:))Nu placa e din ceramica, uite o poza:http://www.electrofloridin.ro/media/products/large/p4971efc41dfc2.jpg
Chestia aia bej e din ceramica
Corect, placa e din fier...:))
Cele mai bune sunt cele de la Remington
Eu, de exemplu, o am pe cea din poza de mai sus si sunt foarte multumita de ea, am dat pe ea 70-80lei parca...

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Placa de ceramica este cea mai buna.Si poate sa fie chestia aia bej si alba.
placa ceramica: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:0&tx=44&ty=69

| 123456 a răspuns:

Cu ceramica nu gasesti decat la magazinele altex, infomanu astea de electronice. acolo sigur sunt de ceramica

| Tawny27 a răspuns:

Remington si Rowenta sunt 2 firme foarte bune. Eu am placa multifunctionala de la Remington ( este si gu ondulator si cu mai multe accesorii) si este foarte buna. Pentru detalii suplimentare ai putea intreba in magazinele gen Media Galaxy, Real, Carrefour, Altex, Flanco sau Domo. Sigur te vor ajuta. Desigur, alegerea ta depinde si de cati bani doresti sa cheltui pe o placa.

| Luanda a răspuns:

Cele de la remingtone sunt cele mai bune.