| anonim_4396 a întrebat:

Buna mi-am luat si eu o placa "Carmen Girls model no.12098-56"..si as vrea sa stiu daca mai are cineva si e buna si daca e din ceramica?[pe cutie asa scrielaughing]..si acum sincera sa fiu dupa ce mi-am cumparat-o am intrat pe site`ul ala caremngirls.com si mi s-a parut ca placa asta e ca o jucarielaughing..ca la ce produse de copii mici mai sunt pe acolo.
In magazin cand am vazut-o mi s-a parut misto si nu am vrut una mai scumpa pentru ca nu o folosesc des(am dat 45 d leihappy..Am avut alta inainte la 1 mil 700 parca si mi-am ars tot parul si de atunci nu o mai folosesc in prostielaughing

Ast rassppunsuri
P.S..cum se curata placa?
sper sa se puuna intrebarea ca incerc de 5 zile crecastraight face

3 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Hai sa-ti zic ceva nu conteaza cat de scumpa este placa ci conteaza sa iti si protejezi parul inainte de-a te face cu placa, sint tot felul de creme care te poti da inainte de-a iti indrepta parul cu placa pentru a nu iti cadea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciau as vrea sa fim prietene sunt bia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se curata suprafetele placilor cu niste tampoane demachiante muiate in spirt