| Remus95 a întrebat:

TPU...Vreau sa imi iau o placa de par ceramica si sa coste cam 200-300 lei. As vrea una mai buna Remington ca am auzit ca sunt mai bune.
Sau daca stiti placi bune de la alte marci.

Si de unde as putea sa o cumpar sau eventual sa comand de la un magazin online?

Va multumesc mult si dau funda pentru cel mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Remington Pearl e cea mai buna.Eu o am de 2 ani si merge perfect, are placile mai lungi din teflon si invelis din ceramica, indreapta foarte bine si imi amintesc ca am dat in jur de 200 lei pe ea.Chiar merita toti banii.

Răspuns utilizator avertizat
| PunkyBrunette a răspuns:

Eu am o placa de par de la Phillips de aproape 2 ani si inca merge perfect. O folosesc cel putin o data pe saptamana si parul meu nu e ars( am cateva varfuri despicate pentru ca nu poti sa ai un par perfect sanatos cand il expui la caldura atat de des).
Online poti sa iti comanzi de pe emag.ro.

PS: Cauta o placa a carei temperatura poate fi reglata.

PS2: Placile Phillips costa in jur de 200 lei.