| MynameisRoxana18 a întrebat:

Buna,imi zice si mie cineva ce ar trebui sa fac sa imi creasca parul mai repede?

Răspuns Câştigător
| TheSeventhSin a răspuns:

Eu stiu, cel mai bine e sa folosesti ulei de ricin.
Poti cauta mai multe detalii pe net cum anume se aplica si cat costa.
Dar sa ti minte de la mine, ca uleiul nu te rezolva niciun produs.
Si zic asta nu doar in legatura cu cresterea parului.
(E bine sa stii putina biologie, te ajuta in viata)

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Parul creste fiind infleuntat hormonal, de hrana pe care o mancam zilnic. Hrana sanatoasa si variata, inseamna hormoni echilibrati si par sanatos!
Uleiuld e ricin nu creste parul, dar ii intareste radacina!
Parul creste hormonal intre 1-1.5cm /luna!

| Lonelycatp20 a răspuns:

Consumă multe fructe și legume, evită grăsimile dacă vrei să ai un păr sănătos.Fă-ți măști cu ulei de ricin, ulei de măsline, ulei de migdale, ulei de argan, ulei de cocos.Ele te ajută ca părul tău să crească mai repede iar părul să fie mult mai ordonat și mai strălucitor. Găsești pe net cantitățile exacte de ulei pe care trebuie să le folosești.

| Ioanaioana9 a răspuns:

Foloseste Gerovital. E foarte bun