| Lotuss a întrebat:

Buna, in cateva zile trebuie sa imi fac buletinul de 14 ani si am cateva nelamuriri in legatura cu poza. Cum ar trebui sa ma imbrac si am voie sa folosesc un highlighter si rimel in poza? Si parul cum ar trebui sa fie aranjat?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Oricum pozele din buletin nu ies frumos deoarece sunt lucrate pe calculator, deci poti sa te imbraci cum vrei in blugi si tricou, poti sa fi machiata dar nu prea strident deoarece oricum culorile in pozele de buletin sunt foarte aprinse asa le printeaza calculatorul.

3 răspunsuri:
| Lotuss explică (pentru CristiDinBucuresti):

Un highlighter si rimel e ok? Si e necesara camasa?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Lotuss):

E ok, cămasa este mai elegantă.

| Lotuss explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu vreau sa fie elegant : )