| passenger a întrebat:

In curand se va apropia banchetul de terminare a clasei 8, iar eu inca nu mi-am cumparat vreo rochie... Acum cateva zile ma uitam la niste filmulete cu Antonia Iacobescu, iar in unul din ele am vazut ca avea o rochie superba, pe care mi-o doresc enorm pentru banchet :X:x
http://www.youtube.com/watch?v=cEWW5bAJuFk
Va rog, imi puteti spune daca ati vazut-o intr-un magazin, sau daca as putea sa merg la o croitoreasa sa mi-o faca? As vrea macar ceva asemanator...
Multumesc!
PS:

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| madducu a răspuns:

La care rochie din video te referi? La cea crem?

| MihaCool99 a răspuns:

Cauta pe net si sigur o sa gasesti. Pune acolo locatia in care locuiesti si o sa iti arate ma multe magazine din orasul din care locuiesti.Soramea este in clasa a9-a si a avut o rochie superba.Asa a facut si ea si sincer chair a gasit multe magazine.
Sper ca ti-am fost de ajutor. fundita?

| passenger explică:

Am cautat pe net dar nu am gasit nici macar una asemanatoare crying Offf e superba...Singura rochie care-mi place!
@madducu: Da, despre cea crem este vorba happy

| passenger explică:

Offf. Va rog, sa-mi raspunda si mie cineva! crying

| Papusa123 a răspuns:

Pai poti sa tii-o faci pe comanda sau daca nu sa ti-o procuri din comert.