| AnaaMaria1995 a întrebat:

as avea si eu o intrebare.La sfarsitul lunii mai am banchetul de terminare a clasei a8a si as vrea sa port rochie dar voi fi pe stop... ce as putea sa fac pentru a purta rochie?crying

5 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Pff... nu-i nicio problema daca esti pe stop. Tot ce trebuie sa faci e sa ai la tine niste absorbante, un chilot de schimb(in caz de vreun accident, desi nu cred sa fie nevoie) si niste pastile contra durerii(Algocalmin, Nurofen), daca stii ca in perioada aceea ai parte de asa ceva. Nu-ti fa probleme, ca nu se vede absorbantul, mai ales daca vei purta si un dres ceva...
Distractie placuta la banchet!

| Paris a răspuns:

Nu vad care e problema, daca esti pe stop. E mult mai aiurea daca iti iei pantaloni, pentru ca asa se vad si dungulitele de la chiloti, poate se evde si absorbantul, daca folosesti din alea mai mari. Asa prin rochie eviti, toate aceste neplaceri vizibile, doar ca trebuie sa fii atenta ce rochie iti alegi, sa nu fie una sub fund si maxim mulata. happy

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Paii iti iei un chilot, mai bine boxeri care sa fie mai stransi pe tine, asa am fost si eu la un majorat imi venise exact in ziua aia, am purtat o bluzitza lunga si colanti si boxeri foarte stransi

| Antonia19989 a răspuns:

Foloseste ob! Si nu vei avea nici o problema happy

| AnaaMaria1995 explică:

Multumesc pentru ajutor