| Qazws a întrebat:

Buna! In data de 24 noiembrie am făcut o comanda de pe site-ul Bodymod. Am primit un cod de tracking și astăzi am introdus codul pentru a urmări comanda. Azi in jurul orei 6 scria "in prelucrare", iar în jurul orei 17 scria "returnat către expeditor". Ce înseamnă? Țin să menționez că nu am primit niciun email, telefon sau aviz in cutia poștală.

1 răspuns:
| Crescent a răspuns:

Adica comanda ta s-a intors la expeditor. Incearca sa iei legatura cu cineva de acolo.