| ramonaraluca88 a întrebat:

In legătura cu divisima.ro Extesii. Fetelor am comandat de mai multe ori, îți ajunge complet altceva decât comanzi si nu este prima data. Parul dupa o câteva spălări se face praf. Daca ceri sa ti se schimbe produsul sau sa îți fie banii returnați ti se Răspunde da, dar coletul il returnezi imediat in schimb banii îți va fi returnați într-un cont in 14 zile. Ceia ce nu sa întâmplat bine-nțeles. Deci încredere 0, calitatea produsului foarte prosta. Concluzie teapa din orce poziție. Întrebarea mea era, știți un alt site de Extesii in care sa fie încredere si produs de calitate?

2 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Asa va trebuie voia, cele care nu va multumiti cu parul vostru. Va puneti toate prostiile in cap!

| Blackrose4 a răspuns:

Bună.

Ştiu de extensiile de păr de la Irresistibleme, sunt calitative şi au multe review-uri pozitive. Chiar m-am hotărât şi vreau şi eu să îmi comand cât mai repede posibil.
Din păcate site-ul nu este din România, dar livrează şi la noi în țară. Acesta este site-ul oficial: http://www.irresistibleme.com/

Uite şi un review: https://youtu.be/bI0iBZGHN9Y
Personal, am încredere în acest site. Din România nu ştiu ce site de extensii ar putea fi de încredere.