| Matrioşcaa a întrebat:

Buna :] in legatura cu mult laudatul ulei de ricin. Sa va spun povestea mea: in iunie m-am tuns de dragul de a avea parul mai scurt. Pana acum cred ca mi-a crescut aproximativ 4-5 cm. Am constatat ca imi vreau parul inapoi! Imi puteti spune, va rog, cum se foloseste? Daca l-ati incercat, cum au fost rezultatele? Intr-o luna-doua, cati cati cm v-a crescut parul?

Multumesc doamnelor happy

4 răspunsuri:
| christina94 a răspuns:

Se aplica o data pe saptamana. de la radacina inspre varfuri(daca le ai despicate).Mare diferenta nu este. Doar ca parul va deveni mai rezistent si mai sanatos. Oricum va creste un pic mai repede decat in mod obisnuit. Aa. poti sa adaugi si un ou, ca sa formezi o masca happy. Bafta:*

| blondutzata a răspuns:

Mie nu mi-a crescut numai cu ulei de maslin hairstilest

| Tzutzik a răspuns:

Tratament simplu cu ulei de ricin - Datorita ingredientelor sale acest ulei stimuleaza regenerarea si cresterea parului, precum si fortificarea firului de par. Se recomanda masarea parului in fiecare seara, timp de 5-10 minute, apoi clatirea parului cu putin sampon si apa din abundenta.