| Tamy3 a întrebat:

Buna fetelor! Sa va spun povestea mea...Deci eu inainte aveam un par lung, des, frumos, cu mult volum... Iar in vara anului 2010 m-am tuns bob si regret enorm.Acum mi-a mai crescut parul, m-am tuns in scari si e aproape pana la umeri, iar de cand m-am tuns asa foloseam zilnic placa pana acum o luna cand m-am hotarat sa renunt la ea.In prezent nu mai folosesc placa, dar ceea ce vreau sa va spun este ca am un par total lipsit de volum, la varfuri este ars si despicat si imi sta super urat.Chiar nu stiu ce sa mai fac, folosesc si balsam si ulei de ricin. Nu stiu ce sa mai folosesc.Cateva sfaturi? Va rog! Funda:X

1 răspuns:
| Deutsssa a răspuns:

Din cauza placai tii s-au ars firele de par.si chiar daca folosesti balsam si ulei de ricin nu ajuta.trebuie sa megi la coafor si sa iti tai varfurile arse si despicate si pe urma sa folosesti din nou balsamul si uleiul.dar iti recomand shauma cu ulei de macadamia.este un sampon foarte bun care repara firele despicate si da volum. Flaconul este galben.Ti-l recomand cu incredere! si eu il folosesc si are rezultate bune! App : nu mai folosii placa!