| myssu a întrebat:

In luna iunie voi participa la o nunta de aur. Voi fi domnisoara de onoare, impreuna cu cateva fete(pe care nici nu le cunosclaughing. Nu stiu ce rochie si ce pantofi sa imi iau.Am 11 ani jumate, si sunt slaba. Daca puteti sa ma ajutati si cu coafuri, va rog nu ezitati.Am parul lung.
Funda:*

Răspuns Câştigător
| AmanoYuno a răspuns:

1) in iunie va fi cald deci rochia trebuie sa nu fie prea lunga de preferat pana la genunchi sau mai jos/sus putin. 2)rochia trebuie sa fie in culori pastelatre dar nu alba, asta e rolul mireseihappy. eu as alege un auriu mai deschis doar e nunta de aurwinking3)pantofii nu tii sugerez cu toc dar alegi ce vreihappyeu as sugera niste balerini finuti care sa nu fie de lac rochiei(de ex. ai rochi aurie pantofi albastru electric, nud, auriu si iti mai sugerez balerini fiindca vei avea mult de dansatwinking. 4)accesoriile:trebuie sa fie discrete si toate de aceeasi culoare.sunt culori pe care le poti combina la rochie si respectiv la pantofi. poti purta aur ar merge la oricewinking

ps:daca rochia e larga merge cu balerini dar daca e stramta merge doar cu pantofi stilleto cu toc cui cat ar fi de mic.
sper ca te-am ajutatwinking

| myssu explică (pentru AmanoYuno):

Mersiiiihappy

| AmanoYuno a răspuns (pentru myssu):

Npc...prieteni?

| myssu explică (pentru AmanoYuno):

Daphappyprieteni

5 răspunsuri:
| ChrisstinaXdddddddd a răspuns:

Http://www.stilfeminin.ro/......noare.html aici gasesti tot ce iti trebuie >:D<
Funda :o3

| myssu explică:

Poza de profil ce are?