| Lorena6879 a întrebat:

Bună,in mol unde se găsesc tatuaje temporare?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

„Un mol este cantitatea de substanță a cărei masă exprimată în grame este egală cu masa atomică a acelei substanțe. De exemplu, fierul are masa atomică 55, 845; prin urmare 1 mol de fier are 55, 845 g."

Vrei sa spui in Mall. Dar nu spui care Mall. Exista asa ceva in mai toate orasele din tara asta.

| Violleta2022 a răspuns:

La piata, pe tarabe, ca-s chinezarii.

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu inteleg de ce vor multi copii si adolescenti, tatuaje. Nu ii ajuta cu nimic. Dimpotrivă.

| Violleta2022 a răspuns (pentru darrio2007):

Sunt lucruri ciudate pentru unii, care atrag.

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Daca i-as scrie ca nu este bine ce face, m-ar porcăi zdravăn.

| dullcat a răspuns:

Buna.Poate ai noroc sa dai peste cineva care face tatuaje temporare cu henna.Cauta pe Facebook ce evenimente sunt in orasul tau, avand ca tag,, henna''. Eu m-am ales cu asa ceva in primul an de facultate, chiar era foarte frumos desenat de o eleva la liceul de arte si m-a tinut cam o luna.

| VoidEternal a răspuns:

In Mol nu stiu daca au, dar incearca la OMW.

| StoicAnalysis a răspuns:

Cautale pe net si da-i comanda. Eu unul nu am auzit de tatuaje temporare in mall-uri.

| dragodana a răspuns:

Salut!
In mall(probabil ai vrut sa spui) nu prea se gasesc.Doar daca e vreun China Shop.
Cauta mai bine pe net.

| IamDavidC a răspuns:

Depinde și de mol… parcă am văzut tatuaje temporare în Primark.