| razvyy a întrebat:

in scurt timp incep facultatea si sunt foarte indecis in privinta imbracamintei pe care sa o abordez pentru primele zile.care poate sa ma ajute si pe mine cu un sfat? vreau sa precizez ca sunt "boboc" si nu as vrea sa ma fac de ras.multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| LadyZuza a răspuns:

Damn si eu am fost anul trecut anul 1 dar nu te speria nu se uita nimeni la tine ca incep facultatea zeci si sute de studenti! o sa vezi un om acolo pe scena care da din gura si care iti ureaza bine ai venit si apoi pleci si a doua zi incepe facultatea! imbraca-te lejer e ca si cum ai merge sa te intalnesti cu prietenii deoarece n-are nimeni habar de nimic! enjoy collage

2 răspunsuri:
| Beibii a răspuns:

Da, aici intervin: fitele de facultate, ca trebuie' sa fim la modA:)
oricum :*. pai, nu prea le am cu imbracamintea in prima zi de facultate :-? adica, cred ca sunt in regula niste pantaloni, blugi. si http://www.alomoda.ro/photos/2859173110_a9b54bb4b1_o.jpg
+ http://www.tuatara.ro/catalog/img_3788_43_general.jpg. depinde de gustrurile tale. :)
fundita?:*

| mihaibrasov a răspuns:

Nu intereseaza pe nimeni cum te imbraci.