| Florin62738 a întrebat:

Salut, vreau sa abordez o fata de 15 ani pe Instagram, problema e ca nu stiu cum sa incep o discutie cu ea, imi poate da cineva idei de conversatie sau ceva sa o fac sa vrea sa iasa cu mine la un suc? Problema e ca nu stiu ce sa ii scriu deoarece nu o cunosc si nu stiu cum sa incep conversatia, ofer funda

Răspuns Câştigător
| Marius22222222222 a răspuns:

In locu tau nu o putem combina noi. Fii tu insuti ca nu musca

4 răspunsuri:
| Marius22222222222 a răspuns:

Incepe cu un Buna

| Florin62738 explică (pentru Marius22222222222):

Am inceput, dar dupa ce sa ii zic? cum sa intru in vorba cu ea si sa nu intervina momentele de tacere?

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Florin62738):

In locu tau nu o putem combina noi. Fii tu insuti ca nu musca

| Andrei200202 a răspuns:

Faptul ca nu o cunosti iti da oportunitatea sa deschizi foarte multe subiecte. Nu invers.

| Cartofescu a răspuns:

Florinacios,fii pe faza,nu e greu... ii raspunzi la un story,daca nu posteaza nimic,ii dai un mesaj complex care s o impresioneze gen "hei",daca iti raspunde, gasesti tu subiect de discutie, daca nu, inseamna ca s-a uitat la pozele de pe profilul tau si a spus "neah". Traim intr o lume superficiala, obisnuieste te cu ideea, e nasol sa fii urat. Bafta cu fata.