| Ge0rgika a întrebat:

In ultimul timp mi s-a rarit parul foarte tare. Ce produse pentru Par as putea sa folosesc ca sa mi se îndesească?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca samponul GEROVITAL pentru regenerare si masca dar masca nu o folosi la fiecare spalare! mai rarut masca daca vrei sa iti hidratezi parul incerca un balsam potrivit parului tai....samponul gerovital pentru regenearer il gasesti oriune si la un pret foarte bun (12 lei)! si masca tot asa ieftina....iti recomand aceste produse deoarece sunt cat si de cat naturale si ajutahappy

| Tyrr a răspuns:

Daca dai timp de 1 luna cu niste usturoi in zona ai sa constati ca o sa se indeseasca!

| danamihaela95 a răspuns:

Buna,si eu am problema asta.dar am citit pe net si am vazut ca multe persoane au spus despre samponul CHELSTOP ca este bun impotriva caderi parului si costa doar 10 lei uite aici http://www.naturaplant.ro/produse/713/ChelStop il voi incerca si eu si sper sa dea rezulatate:D funda?:P

| andreea13134 a răspuns:

Depinde la cate zile iti speli parul, daca folosesti placa, ondulator, feon etc, daca il ai vopsit....parul se spala la intervat de 4-5 zile, se samponeaza de 2 ori si se trateaza cu o masca la fiecare spalat, daca folosesti placa sau ondulator, inainte de a le folosi aplica pe par un spari de protectie sau o crema, si foloseste ulei de ricini(il gasesti la orce magazin de naturiste)aplici uneiul la radacini si il lasi sa actioneze 40-50 de minute inainte sa iti speli parul, sau il lasi o noapte si dimineata iti splei parul.Succes!happy

| SlDenisa a răspuns:

Un sampon potrivit parului tau, si o masca de par alcatuita din ulei de ricin, ulei de masline si vitamina A (le gasesti la farmacie). O lasi o ora in par apoi clatesti din ambundenta, si speli de 2 ori bine, bine pana se duce uleiul. tine-o tot asa cateva luni pana vezi rezultate. baftaaa. funda, plsbig grin