| lyTTTT a întrebat:

Imi cade foarte tare parul si nu stiu ce sa ma mai fac, e foarte rar. Ce as putea sa folosesc ca sa se indeseasca?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Folosește o mască pe bază de ulei de ricin, gălbenuș de ou, vit. A și E, șampon vitaminizant și un balsam pe bază de germeni de grâu.
Pa, pa.

| euAdelina a răspuns:

Aici gasesti raspunsul: http://www.tratamente-par.ro/? gclid=CMOs6_nVl7MCFe7MtAodYUEA5g.

| MajorKing a răspuns:

Iti zic eu secretu!winking pui ulei de masline pe par ca si cum te ai spala cu el si stai cu el in cap vreo 20-30 de min mama din asa face si functioneaza 100%winking! astept funda

| Koala a răspuns:

Foloseste solutie de gingseng o gasesti la farmaci

| uic9999 a răspuns:

Uite ce spune Andreea Raicu, legat de un sampon impotriva caderii parului: http://www.andreearaicu.ro/......duse-in-ro

| pauladenisa a răspuns:

Incearca cu ulei de masline.iti uzi parul si iti pui doar la radacina, lasi sa actioneze atat cat timp ai la dispozitie..chiar si ore, apoi iti speli bine parulhappy