| ale97 a întrebat:

Inainte imi rodeam unghiile (obicei luat de la fratele meu) si am reusit cu greu inainte sa fie prea tarziu sa ma las si acum as vrea totusi sa imi creasca unghiile mai lungi (nu foarte dar totusi sa fie lungi) am la dispozitie cam 2 saptamani. Aveti vreo metoda naturista (nu imi pun unghii false, ca ultimele mi-au dat peste cap unghiile)? Va rog si mersi.big grin

Răspuns Câştigător
| LadyZuza a răspuns:

Ulei de masline incalzit si ti mainile 10 min in ulei (unghiile ma refer) asta e ca sa nu se rupa si ca sa creasca mai repede gasesti un lichid la oriflame cam 10-15 lei foarte bun! eu il folosesc si are efect, masezi unghiile seara de seara si gata!

3 răspunsuri:
| xLikeTpu a răspuns:

Bună.
Nu-ți mai roade unghiile, gasește-ți altă ocupație, făi pur si simplu alt ceva timp de 2 zile, apoi in continuare făi ce ți-am spus, si foloseste gel de crestere a unghiilor, era unul pe la avon! O sa meargă, in caz ca nu, CEEA CE MA INDOIESC taie-ți unghiile cat poti tu, taie-ți pielițele, dă-le un aspect frumos, apoi lasă-le NATURIST sa crească!
Vei vedea rezultatele!
Contactează-ma in caz că ai rezultate bune in urma acestora!

| Adee_3978 a răspuns:

Incearca un tratament pentru cresterea unghiilor gasesti la oriflame si cred ca merge happy

| Andreea_9937 a răspuns:

Aceeasi problema ca si mine