| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare adresata in general fetelor.
http://www.aoro.ro/avon/rare-gold-eau-de-parfum-pentru-f emei/
Ce parere aveti despre acest parfum? L-ati avut? E ok? As putea sa i-l fac cadou unei colege care imi este prietena foarte buna?

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

M-am înşelat, nu se numeşte August, se numeşte Christian Lacroix Rouge.
Nu-ţi lua de pe aoro, sunt mult mai scumpe decât în catalog.
De exemplu Perceive e 23 de lei în catalog (ăla la 75ml), iar pe net e 39.
Intră pe site-ul celor de la Avon.

9 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

E bun şi persistă, dar e cam dulce şi te plictiseşti repede de el, părerea mea.
Eu am Spotlight care e super bun şi persistă foarte mult la fel ca şi Perceive (menţionez că eu îl am din Franţa). Sunt bune şi cele Today tommorow sau little gold, black, pink, Avon luck, Mesmerize black, Premiere Luxe Gold Blush.
După cum ţi-am spus îţi recomand Spotlight, Perceive albastru, Today tommorow şi mai era unul la sticlă roşie dar îmi scapă denumirea..parcă se numea gen August, oricum ştiu că era acelaşi şi pe mov, era la preţul de vreo 100 de lei, dar e super bun. Baftă

| Neo12 a răspuns (pentru Neo12):

Şi îţi recomand să comanzi din catalog, în special.
Au şi cei de la Avon site online de pe care poţi comanda.

| Ibrahimovic a răspuns (pentru Neo12):

Multumesc! Mai am timp cateva zile ca sa ma decid. laughing

| Neo12 a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Poate faci rost între timp de un catalog şi poate dai de pagini de alea unde atingi ca să simţi mirosul laughing.

| Ibrahimovic a răspuns (pentru Neo12):

Oricum nu ma pricep foarte mult sau chiar deloc la parfumurile pentru fete, de aceea am cerut spijinul vostru. laughing)

| Neo12 a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Eu sunt fată şi chiar îmi plac foarte mult astea.

| Ibrahimovic a răspuns (pentru Neo12):

M-am prins ca stii despre ce vorbesti, de asta ti-am si dat funda. laughing

| Neo12 a răspuns (pentru Neo12):

M-am înşelat, nu se numeşte August, se numeşte Christian Lacroix Rouge.
Nu-ţi lua de pe aoro, sunt mult mai scumpe decât în catalog.
De exemplu Perceive e 23 de lei în catalog (ăla la 75ml), iar pe net e 39.
Intră pe site-ul celor de la Avon.

| Niicole a răspuns:

Da

| Diana1305 a răspuns:

Parfumul e foarte ok, eu i-am fost luat mamei mele si are un miros foarte placut si frumos. happy