| lalala8 a întrebat:

Hei! As vrea sa imi fac un tatuaj pe incheietura mainii drepte cu initialele parintilor : A si C! Ma puteti ajuta cu niste idei de tatuaje cu aceste initiale? sa nu fie foarte mari...simple dar de efect! aveti cumva idee cam cat costa un astfel de tatuaj? multumesc!

1 răspuns:
| Toffe_Teo_2001 a răspuns:

Eu iti propun sa nu iti faci un tatuaj fiindca cand vei ajunge la batranete ti se va lasa pielea i-ar acel tatuaj o sa ajunga foarte urat.
I-ar pretul este cam de 100/300 lei, acum depinde si cat de bine si unde vrei sa il faci.
Sper ca ti-am fost de folos.