| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi fac un tatuaj la incheietura mainii, o inimioara mica. Doare un tatuaj in zona aceasta si cam cat ar costa, aproximativ, un tatuaj. Exista tatuaje temporare, doar pentru o vara? Multumesc anticipat, dau funda :*

3 răspunsuri:
| Alezuza a răspuns:

Da exista tatuaje temporare care dureaza 3 luni si ar costa aproximativ 50 lei.

| MirabelaMira a răspuns (pentru Alezuza):

Numai 50 lei? Si doare? happy

| Alezuza a răspuns (pentru MirabelaMira):

Da aproximativ 50 lei daca zici ca e doar o inimioara pretul creste cu cat tatuajul este mai mare si nu nu doare.