| ticaela a întrebat:

La bijuteria Iosa din Arad se fac gauri in ureche? Si doare cand ti le face? Funda !

3 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

In mod normal fiecare bijuterie are pistol pentru gauri. trebuie sa cumperi si cercelul de la ei!

| claudiu11re a răspuns:

E 5 lei un cercel medicinal din ala de la ei si da fiecare bijuterie are pistol pentru gauri.asa n legatura cu durerea ncii nu simti. cand m-am dus ...pana am ajuns acolo mi-a fost o frica si eram cu niste prieteni ei mi-au facut si mai amre frica mi-au zis ca o sa ma doara ca asa ca pe dincolo si nah am intrat cu frica dar iti spun nimic nu am simtit.

| LukasMihaiFlory a răspuns:

Cat costa in ambele urechi găurile